Kontakt
 
 

drukuj     mapa strony

Oficjalnym partnerem handlowym firmy

Regulamin korzystania ze strony www.cieplopomiar.com.pl

   

legalizacja

serwis / naprawy

cennik usług

legalizacja

serwis / naprawy

cennik usług

oficjalny partner

   handlowy firmy

   Landis+Gyr

   

Ciepło Pomiar

ul. Akacjowa 33

62-032 Luboń

 

tel.: (61) 810 56 50

fax: (61) 810 56 52

 

kom. 601 735 167

kom. 601 555 895

 

biuro@cieplopomiar.com.pl

Wyróżniamy się. Dlatego u nas:

możesz negocjować cenę usług

posiadamy najnowocześniejsze

stanowiska do legalizacji w Polsce

mamy najkrótsze terminy realizacji

za darmo odbierzemy i przywieziemy

do Ciebie Twoje ciepłomierze / wodomierze

 

Regulamin

 

Jesteś tutaj: Regulamin

 

Regulamin

 

Polityka prywatności

Czytając, przeglądając czy używając serwis internetowy www.cieplopomiar.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie. Jako właściciel www.cieplopomiar.pl zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób www.cieplopomiar.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę:

 

Nie sprzedajmy i nie udostępniamy osobom trzecim danych presonalnych

czy adresowych klientów / użytkowników.

 

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać www.cieplopomiar.pl.

 

Dane Osobowe

W czasie korzystania z www.cieplopomiar.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania.

 

Subskrypcja

Zaprenumerowanie elektronicznego i bezpłatnego informowania o aktualnościach, promocjach oraz nowościach na www.cieplopomiar.pl wymaga podania w odpowiednim formularzu adresu e-mail. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi informację aktualnościach, promocjach oraz nowościach.

 

Bezpieczeństwo

Formularze zamówień, które wymagają podania pełnych danych adresowych, są umieszczone w bezpiecznym obszarze serwisu i łączenie się z nimi odbywa się z użyciem bezpiecznego połączenia (SSL) szyfrowanego kluczem 128 bitowym. Identyfikacja serwera jest możliwa dzięki certyfikatowi serwera.

 

Niezapowiedziane wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskam dzięki działalności związanej z www.cieplopomiar.pl. Pod tym określeniem rozumiem informacje odnoszące się bezpośrednio do www.cieplopomiar.pl (np. zmiany, wewnętrzne promocje), nie komercyjne listy (np. życzenia, informacje o wirusach, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka dotyczy naszych produktów lub została opłacona przez sponsora wspierającego www.cieplopomiar.pl. Informacje komercyjne są filtrowane przez nas w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

 

Partnerzy

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są na stronach www.cieplopomiar.pl. W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
 

 

Zasady korzystania z serwisu

 

Autorzy serwisu dołożyli wszelkich możliwych starań, aby zapewnić mu, jak najwyższą jakość i wartość informacyjną. Jednakże nikomu nie udziela się żadnej rękojmi ani gwarancji. Wydawca nie jest w żadnym przypadku odpowiedzialny za jakąkolwiek szkodę (łącznie ze szkodami z tytułu utraty zysków związanych z prowadzeniem firmy lub innych strat) będącą następstwem korzystania z informacji zawartych w serwisie. Wydawca nie ponosi też odpowiedzialności za szkody wynikające z wadliwie funkcjonujących stron serwisu.

 

Żadna część serwisu (poszczególnych dokumentów i plików) nie może być powielana lub rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (elektroniczny lub mechaniczny) włącznie z kopiowaniem, drukowaniem, fotokopiowaniem, nagrywaniem na taśmy, dyskietki, płyty CD-ROM lub przy użyciu innych systemów i środków, bez pisemnej zgody wydawcy.

 

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów zamieszczonych na stronach serwisu są zastrzeżone na rzecz serwisu www.cieplopomiar.pl bądź osób oraz firm uprawnionych. Wszystkie nazwy handlowe i nazwy towarów oraz firm występujące w serwisie mogą być lub są znakami towarowymi zastrzeżonymi lub nazwami zastrzeżonymi odpowiednich firm lub ich właścicieli.

 

Naruszenie praw serwisu skutkuje odpowiedzialnością prawną naruszyciela, określoną w przepisach prawa, w szczególności w przepisach ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji i przepisach kodeksu cywilnego oraz przepisach prawa prasowego. Osobom łamiącym zasady dostęp do serwisu może zostać zablokowany.

 

 

Parę słów o naszej firmie

 

Istniejemy na rynku od 2000 roku. Posiadamy punkty legalizacyjne przeliczników do ciepłomierzy, par czujników temperatury, przetworników przepływu do ciepłomierzy oraz wodomierzy. Główną działalnością firmy jest serwis oraz legalizacja elementów ciepłomierzy i wodomierzy. Posiadamy jedno z najlepiej wyposażonych laboratoriów pomiarowych w kraju do sprawdzania i badania elementów ciepłomierzy i wodomierzy.

 

Newsletter

 

Jeśli chcesz otrzymywać informacje i oferty zapisz się do newslettera.

 

 

 

Zapisanie się do newslettera jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Nasze strony: cieplopomiar.com.pl | cieplopomiar.pl | legalizacjacieplomierzy.pl | legalizacjacieplomierzy.com.pl | legalizacjawodomierzy.com.pl

Realizacja: strefareklamy.com